Technika pneumatyczna

Urządzenia techniki pneumatycznej

W naszej ofrcie znajdują się urządzenia renomowanych marek takich jak ABAC, AIRPRESS oraz MAGNUM. Posiadamy zarówno małe kompresory tłokowe do użytku w przydomowych warsztatach jak i potężne śrubowe kompresory mające zastosowania przemysłowe. 

Kompresory ABAC

Szeroka gama kompresorów ABAC stanowi kompletne rozwiązanie dla wszystkich użytkowników sprężonego powietrza. ABAC oferuje duży wybór sprężarek tłokowych i sprężarek śrubowych (o mocy od 1 kW do 75 kW), stosując zarówno technologie olejowe jak i bezolejowe. Ponadto ABAC posiada pełną gamę akcesoriów, takich jak osuszacze, filtry, narzędzia pneumatyczne oraz osprzęt.

Sprężarki AIRPRESS

AIRPRESS jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w różnego rodzaju produktach pneumatycznych począwszy od pistoletów lakierniczych, przez sprężarki śrubowe, tłokowe czy też wyciszane,narzędzia pneumatyczne, instalacje pneumatyczne, osuszacze powietrza, filtry i mikrofiltry.  Serwis na terenie całego kraju informowany jest o wszystkich możliwych nowościach technologicznych na rynku, co w kombinacji z innymi działami j firmy procentuje szybką i bardzo efektywną współpracą z naszymi klientami. Airpress jest na polskim rynku już od ponad dwudziestu lat.

Posiadamy bardzo szerokie spektrum zarówno urządzeń  pneumatycznych, również elementów przygotowania powietrza, narzędzi oraz wszelkiego rodzaju złączy, wtyków, przewodów i akcesoriów pneumatycznych.

Oferujemy pomoc oraz wykorzystanie naszego długoletniego doświadczenia w branży pneumatycznej.

Na państwa życzenie przygotujemy projekt oraz kompleksowe wykonanie infrastruktury pneumatycznej uzbrojonej w pełny asortyment sprzętowy.